Nejnovější recenze ze sekce Podlahové mycí stroje

Dana Dana

Přidáno: 1. října 2022

• bezkabelové používání

před FC 7 jsem měla FC 5 - mohu tedy porovnávat.
FC 7 vypada na videích super, ale bohužel musím říct, že pro mě to až takové "UAU" není. Podlaha při mytí s FC7 je podstatně mokřejší než u FC5, navíc při použití válečků na kámen si přístroj čas od času jakoby "odplivne" a na dlažbě zůstávají pak mokré kalužky. Při použití normálních válečků je přístroj poprskaný i shora - jak z válečků voda odstředivou silou prská. Nešikovná je manipulace s nádobkou na odpadní vodu - ta je poměrně malá, takže i když mám poměrně malý byt, minimálně jednou musím během mytí vyprázdnit a opláchnout a pak pokračovat. Po ukončení mytí mi přijde, že konečné očištění přístroje je daleko složitější než u FC5. Oproti FC5, kdy se do čisticí nádoby nalila voda a myčka se nechala minutku protočit a bylo hotovo, u FC 7 je těch částí hned několik, které se musí pod tekoucí vodou opláchnout a očistit.
Klady u FC7 jsou velmi tichý chod a velice snadné ovládání myčky - po podlaze opravdu klouže jako po ledě.
Čistota podlahy bych řekla je srovnatelná s použitím FC5.
Na závěr - mytí podlahy myčkou je jednoznačně pohodlnější, než klasicky kýbel a hadr, proto podlahovou myčku doporučuji - ať už FC5-pokud nevadí kabel, hlasitější provoz, ale zase lepší "vysátí" nebo FC7-bez kabelu, tichý provoz.

Ověřený zákazník Electro World MarshAll

Přidáno: 29. září 2022

Zakoupeno v Electro World

Lehký stroj, který dělá to , co jsem od něj očekával. Na tvrdých podlahách odpadá luxování a tím šetří dvojí práci a tedy i čas.

Ověřený zákazník Kärcher-obchod Ověřený zákazník

Přidáno: 27. září 2022

Zakoupeno v Kärcher-obchod

super pomocník

AllServices AC-171

AllServices AC-171

Ověřený zákazník Vybavení pro úklid Ověřený zákazník

Zakoupeno v Vybavení pro úklid

• Chybí držák padu na unašeči

Tento typ stroje používáme již několik let. Nyní poprvé jsme nedostali díl který drží nasazený pad na unašeči, tedy onen plastový kroužek který je tam nutný aby pad nepadal při každé manipulaci se strojem. Reklamace nebyla uznána protože tento díl se k tomuto typu stroji údajně nedodává, což se nezakládá na pravdě

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Zakoupeno v Electro World

Super pomocník

KÄRCHER 2.644-084.0

KÄRCHER 2.644-084.0

Ověřený zákazník UNI HOBBY Jirka

Zakoupeno v UNI HOBBY

Zakoupený čistič ploch jsme ihned vyzkoušeli a je vynikací.

Přidáno: 24. září 2022

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Pro mě moc těžký, takže jsme vrátili

Přidáno: 23. září 2022

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Podobný výrobek jsem dosud neviděl.

Dosud jsem nevyzkoušel

CLEANmaxx RR-1144.085XJ

CLEANmaxx RR-1144.085XJ

Ověřený zákazník Nejlevnější Zboží.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. září 2022

Zakoupeno v Nejlevnější Zboží.cz

Horní nádobka na čistící prostředek se musí pořádně zacvaknout, jinak při sklonu rukojeti vypadává

Kärcher FC 5 1.055-400.0

Kärcher FC 5 1.055-400.0

jarv jarv

Přidáno: 19. září 2022

• Pracuje v mokrém režimu
  • je těžký
  • vyčistění po skončení práce je těžké a nepohodlné

Problém je použití nádobky se saponátem a vlhčení válečků tímto roztokem se saponátem. Po asi 2 letech ucpaný průchod a válečky nejsou smáčené.

Ověřený zákazník MALL.CZ Jana Koželuhová

Přidáno: 14. září 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

Výborná ovladatelnost a manipulace. Lehký. Dostatečná výdrž baterie. Naprostá spokojenost.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Jiří

Přidáno: 28. srpna 2022

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• výrobek dobrý,ale na moji plochu nestačí

Ověřený zákazník Kärcher-obchod Iva

Přidáno: 23. srpna 2022

Zakoupeno v Kärcher-obchod

• Pohodlně a rychle vytřete.
  • Bez problémů vysaje vlasy, prach i větší nečistoty.
  • Vytře bez šmouh taky pěkně i rohy.
  • Samočištění válečků je super.
  • Kdyby se to tak vyčistilo samo......
  • Trochu komplikovaná údržba, ale s cvikem to bude jistě za chvilku.

Ověřený zákazník Kärcher-CHEMIE STAR Iva

Přidáno: 20. srpna 2022

Zakoupeno v Kärcher-CHEMIE STAR

Po krátké zkušenosti s výrobkem se zdá, že všechno bude fungovat, jak jsem si představovala.

Vybaveniprouklid A60

• dostupnost

Ověřený zákazník MALL.CZ Zdeněk Bouzek

Přidáno: 1. července 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

• Funguje výborně i v rozích místnosti
  • Není vyměnitelný AKU, pro běžný úklid v domě to ale většinou stačí

Doproručuji

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Zuzana Kabrtova

Přidáno: 28. června 2022

Zakoupeno v APOLLOs.cz

Skvely pomocnik na vytirani a vysavani 2v1. Cely byt uklizeny za 10-15 minut a zcela vez namahy.

Ověřený zákazník KAMODY.CZ Ali

Přidáno: 28. června 2022

Zakoupeno v KAMODY.CZ

• elegantní, rychlé a lehké vytření
  • rychlé schnutí
  • žádná námaha

Super mop na podlahy, obrovská úspora času, velmi kvalitní vytření, nemusí se před vytíráním vysávat

Přidáno: 23. června 2022

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Pouze na posbírání drobků a setření případného prachu, s mytím je to špatné, vytření okolo zdí bezpředmětné!

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Vašek

Přidáno: 14. června 2022

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Podlahový čistič 3 v 1 SHBR 560 B1 dostát naše očekávání. Významně zkrátil dobu úklidu s výsledkem lepším než při klasickém vytírání podlahy hadrem. Důkladně odstraňuje z podlahy nečistoty a chlupy nejen po domácím mazlíčkovi.
  • V rozsahu dodávky je „návod k obsluze“, který je stručným návodem s výstrahou „Dodržujte úplný návod k obsluze“. V návodu je uvedena webová adresa „www.lidl-service.com“, na které máme nahlédnout do úplného návodu k obsluze. Na této adrese není návod dostupný. Úplný návod k obsluze je přístupný na webové adrese www.kompernass.com/cz/, kde jej lze i stáhnout.
  • Ve stručném návodu k obsluze nejsou uvedeny velmi důležité údaje a popisy z úplného návodu k obsluze. Především schází:
  • 1. Kapitola „Čištění nádrže na špinavou vodu“, kde je uveden návod na vyjmutí filtru nečistot z nádrže na špinavou vodu tak, že prsty sáhnete bočně pod těsnění filtru nečistot. Poté vytáhněte filtr nečistot nahoru z víka nádrže na špinavou vodu. Tento úkon je velmi nesnadný, fyzický obtížný až neproveditelný, přičemž pro čištění nádrže významný.
  • 2. Kapitola „Funkce samočištění“, kde je uvedeno, že přístroj má funkci samočištění, pomocí které můžete po použití automaticky vyčistit válcový kartáč, kartáčovou komoru v patní části přístroje a sací kanál, s popisem programu čištění.

Závažným nedostatkem fy lidl-shop.cz je, že nevytiskne a nevkládá do přepravního balení přístroje samostatný 25ti stránkový úplný český návod k obsluze podlahového čističe, který je zpracovaný a má se dodržovat.

Zobrazuji 121 - 140 ze 369 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...19