Nejnovější recenze ze sekce Podlahové mycí stroje

smokenet.cz smokenet.cz

Přidáno: 10. června 2019

• Kvalitně a relativně snadno vytřená podlaha
  • Rychlost úklidu
  • Ještě jednou rychlost úklidu
  • Možnost umývat součástky v myčce / prát v pračce
  • Po vytření je podlaha prakticky ihned suchá
  • Celkově spíše spokojenost (ale...)
  • Přístroj něco váží, na manipulaci si musíte zvyknout, zejména drobnější ženy
  • Nečekejte zázraky, před vytíráním je potřeba vysát drobky vysavačem, zaschlou špínu pořád budete muset vydrhnout hadrem
  • Napájecí kabel měl určitě být delší
  • Nasazování čistících válečků není tak jednoduché, jak by asi mělo být
  • Válečky se rády zasekávají, po necelém roce používání jsem přístroj musel reklamovat, protože pod svou vahou kartáčky prostě nerotovaly

Přístroj jsem koupil v TS Bohemia (doporučuji 100% - dodání ihned, bezproblémové reklamace) před cca 1 rokem. Píši tedy o dlouhodobých zkušenostech: Od přístroje můžete čekat především zrychlení úklidu. Ve srovnání s mopem je důkladnější, podlaha je ihned suchá a samotné vytírání je o polovinu rychlejší. Do přístroje pouze nalejete vodu se saponátem (originál karcher, nebo jiný). Na spodní straně jsou dva válečky, které se točí, tryska je zvlhčuje vodou, kterou ihned poté vysaje vysavač. Trochu mě překvapilo množství vody, které se do čističe nalévá - jde o relativně malé množství, ale na domácnost to stačí. Od přístroje nečekejte výkonný vysavač - drobky, vlasy a chlupy - v malém množství ano, ale je lepší to před vytíráním nahrubo vysát. Toto vysavač fakt není. Co se týče čistících schopností - přístroj podlahu parádně naleští, ale není to kartáč na hrubé nečistoty. Co neutře mop, neutře ani tento stroj, takže přischlé fleky, rozšlapaná čokoláda, pudink a jiné "dětské" externality je nutné seškrábat ručně. Problémem pro některé dámy muže být váha přístroje - je těžší a ovládání jednou rukou vyžaduje cvik, nebo pevnou ruku, alespoň ze začátku (ale není to žádná hrůza). Stejně tak sundávání a nasazování válečků, které by se po každém čístění měly vyprat (pod vodou v umyvadle, případně v pračce) a nechat uschnout. Prostor v sací hlavici je kvůli proudící vodě hodně těsný a tento úkon prostě není pohodlný. Válečky nemají žádné zámky nebo "zacvakávací dorazy", takže se může stát, že je budete nasazovat nebo dotahovat několikrát. Bohužel v mém případě se kotouče po čase začaly při čištění zasekávat, nejprve se to dalo řešit různým nakláněním přístroje, po ale necelém roce se kotouče pod vahou přístroje po položení na podlahu už prostě neroztočí. Nevím proč. Přístroj jsem tedy reklamoval. Pokud by přístroj fungoval, asi bych na něj - přes některé výhrady - nedal dopustit, nicméně po zkušenostech - kdybych si jej měl koupit znovu, přemýšlel bych nad jinou značkou nebo možná jiným "bezválečkovým" řešením (např. Karcher SC2 - parní čistič ploch). Doporučit jej s čistým svědomím tedy nemohu, protože se domnívám, že ačkoliv je to nápad vynikající a přístroj je bezesporu užitečný, mouchy tohoto konceptu ještě nejsou zcela vychytané.

Přidáno: 3. června 2019

Zakoupeno v Kärcher-obchod

• dobře umývá i zaschnuté skvrny
  • špatně bere vlasy z podlahy

Ověřený zákazník AB COM CZECH Ověřený zákazník

Přidáno: 27. května 2019

Zakoupeno v AB COM CZECH

• pohodlné vytírání,rychle suchá podlaha po vytření

Skutečně pohodlné vytírání,troufám si říci,že do minuty po vytření je podlaha suchá a čistá,pokud jsou v domácnosti zvířata doporučil bych nejdříve zamést(následovně musíte vytahovat chlupy s přístroje).Nutno používat výrobcem určené saponáty,jinak hrozí ucpání trysek!!!
Dle mého názoru bych doporučoval po vytření vylít znečištěnou vodu z odpadní nádoby a vypláchnout kartáče-rychle zatuchají.

Přidáno: 16. května 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

Predcil me ocekavani, pouzivam k cisteni neosetrene prkene podlahy, tedy dost narocny teren. Jedine co bych ocenil je regulace prutoku cisticiho roztoku, ale pro nesave podklady to musy byt OK.
Ted jen doufam ze vydrzi...

Ověřený zákazník AB COM CZECH Ověřený zákazník

Přidáno: 6. května 2019

Zakoupeno v AB COM CZECH

• Používám na kamennou podlahu kterou mám po celém v celém bytě. Podlaha je krásně čistá, hned suchá. Hotové mám za 20 minut i s ošetřením přístroje po uklidu, přístroj snadno se čistí. Odpadne mně 2x-3x ročně zakleknout na kolena a drhnout podlahu kartáčem.
  • Vyšší pořizovací cena

Rychlá příprava, snadné čištění, malá spotřeba vody, nezabírá místo , vyčistí i ,,přilepánky¨ .

Přidáno: 24. dubna 2019

• vytřeno za 20 minut

Ověřený zákazník Exkalibr.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. dubna 2019

Zakoupeno v Exkalibr.cz

Je to dobrý pomocník v domácnosti na mytí plovoucích podlah,dlažby i lina.Výhodou je kabel 7 m.Jednoduchá obsluha.

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. dubna 2019

Zakoupeno v APOLLOs.cz

• Konečně zařízení, se kterým je radost uklízet účinně bez ždímání mopu
  • Je žlutý

Parádní věc na úklid spolu s tréningem. Motor táhne stroj stále dopředu, takže nejen uklidíte, ale i posílíte. Mám s výrobky firmy Kärcher velmi dobré zkušenosti.

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 31. března 2019

Zakoupeno v APOLLOs.cz

výrobek jsem chtěl ,splnil mé očekávání,
splňuje přesně ty požadavky ,které jsem od tohoto přístroje očekával

Přidáno: 27. března 2019

Zakoupeno v Kärcher-obchod

• Mnohem příjemnější vytirani, než vytirani klasickým mopem, kvalitnější úklid.

Kärcher FC 3 1.055-300.0

Kärcher FC 3 1.055-300.0

Český obchoďák Český obchoďák

Přidáno: 10. března 2019

• Dobře vytírá
  • Lehký
  • Tichý
  • Jeden kus vydržel bez poruchy 2x vytření bytu v paneláku
  • Druhý kus vydržel bez poruchy měsíc
  • Čínská kvalita za německé peníze

Výrobek jsme kupovali k Vánocům 2ks do rodiny. Oba dva prakticky ve stejné době přestali fungovat. Každý s jinou závadou. U jedoho kusu se po třetím mytí podlahy v bytě zablokoval motor a šel na reklamaci. U druhého kusu nastala porucha po měsící - chyba dodávky vody k válečkům. I ten tedy putoval na reklamaci. Kärcher již nikdy více. Škoda, že podobnou věcičku nedělá Bosch, tam je kvalita o level výše.

Přidáno: 14. února 2019

Zakoupeno v Kärcher-obchod

Zatím zkouším, ale fakt super. Mame lehce vroubkovanou podlahu a vse super vycisteno.

Přidáno: 13. února 2019

• spokojenost

Přidáno: 7. února 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

Zatím v pohodě , není určen na vytírání hrubých nečistot , ale když se podlaha předem vysaje , tak svou práci dělá dobře . Je třeba dávat pozor na kabely a nedostane se například pod postel .

LAVOR Sprinter

LAVOR Sprinter

Ověřený zákazník Vybavení pro úklid Ověřený zákazník

Přidáno: 6. února 2019

Zakoupeno v Vybavení pro úklid

Podlahový čistič funguje. Je třeba se naučit s přístrojem zacházet efektivně.

Přidáno: 16. ledna 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

Bezvadný pomocník při úklidu větší plochy, máme 160m podlahy z vinilu, vyzkoušela jsem různé mopy, ale žádný nevytře tak dobře, jako Karcher. Práce s ním je jednoduchá a příjemná. Jsem velmi spokojená.

Ověřený zákazník www.fepro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. ledna 2019

Zakoupeno v www.fepro.cz

• v cenové hladině kvalitní výrobek
  • snadno se ovládá
  • překvapivě malá spotřeba vody na mytí podlahy
  • dlouhá přívodní šňůra
  • při uložení nezabere moc místa
  • podlaha schne velmi rychle
  • i při pečlivém pročtení návodu, jsem nenalezla, jak zajistit tlačítko spínače na stálý chod (až náhodou a při namoženém palci, naštěstí už při prvním použití...) To vnímám jako chybku v návodu, ne přístroje.

S čističem se pracuje snadno, podlaha schne rychle, bude to dobrý pomocník v domácnosti.

Radka Schmiederová Radka Schmiederová

Přidáno: 10. ledna 2019

• dle barvy vody, co z toho teče to opravdu docela slušně myje podlahu
  • dlouhý kabel
  • je hodně těžká
  • drahé válečky

jakožto něco, co by mělo fungovat i jako vysavač i jako mop bych čekala, že to pobere i větši smetí se moc poprat neumí, z jehličkami ze smrčku, kousky tvrdé modelíny, nebo kousky kůry ( cca 1 x 0,5 cm, to většinou nadrtí na menší, a pak už to i sbírá nebo to odhodí o kus dál)Takže na větši nepořádek budete muset stejně použít klasický vysavač, ale vytírá kvalitně. Je docela těžký, takže držení v jisté poloze (kde vytírá nejlépe) delší dobu je docela náročné, taky díky válečkům má něco jako pojezd, prostě to pořád utíká kupředu. Nefunguje úplně u zdi (díky válečkům se do kraje nedostane) Taky opatrně na kabely, ale naštěstí jdou vymotat, ale obtížně. Ale i přes všechny tyto možná by někdo řekl nedostatky, jsem spokojená, šlo mi hlavně o vytírání ....

Ověřený zákazník Kärcher-CHEMIE STAR Ověřený zákazník

Přidáno: 2. ledna 2019

Zakoupeno v Kärcher-CHEMIE STAR

• Velký pomocník

Anonym Anonym

Přidáno: 2. ledna 2019

• 1) nevysaje ani malé drobky z rohlíku (všechen bordel akorát protočí přes kartáče a vyhodí dozaru na již vytřenou podlahu)
  • 2) nevytírá po celé ploše válců, ale za vysavačem zůstává jen několik vlhkých pruhů, takže se musí jedno místo projet vícekrát
  • 3) je velice těžký, vytřít obývák je jako půlhodina ve fitku, rozhodně není pro starší lidi nebo děti
  • 4) není vůbec obratný, nevytře ani pod konferenčním stolkem,protože pokud stroj moc nakloníte (pod nižší stolek atd.) tak se válce dostanou do vzduchu

dostala jsem jako dárek a jsem dost zklamaná. Pročetla jsem si podrobně návod a i jak odstranit chyby (nevysává, nevytírá), ale vše je v pořádku (není zacpaný, voda v nádržce je...) Reklamovat asi nemá cenu, když není evidentně zjištěna závada. V takovýchto případech většinou servis sdělí, že stroj pracuje jak má... Vyhozené tisíce oknem, prostě podvod!

Zobrazuji 321 - 340 ze 369 recenzí 1...15 16 [ 17 ] 18 19